Kam zasíláme?


Naše výrobky lze aktuálně objednávat s odesláním na adresy v rámci České republiky. Klienti ze Slovenska mohou objednávat na www.tukkari.cz/sk. Pokud chcete provést objednávku s odesláním do jiného státu Evropské unie, do Velké Británie nebo do Švýcarska, využijte prosím k nákupu naše eshopy na www.tukkari.com nebo www.tukkari.de.

Kdy můžete očekávat doručení zboží?


Objednávky zpracováváme každý pracovní den a zboží předáváme dopravci nejpozději do 3 pracovních dní od obdržení objednávky. Následný čas pro doručení se řídí podmínkami dopravce.

Způsob dopravy


Pro doručování našeho zboží v Česku využíváme přepravní služby DPD. Pro dopravu do dalších zemí Evropské Unie, Velké Británie do Švýcarska kombinujeme převážně nabídku přepravních služeb DPD, GLS a UPS tak, abychom Vám byli schopni zajistit vždy tu nejvýhodnější dopravu.

Jak jsou výrobky baleny pro přepravu kurýrní službou?

Při balení našich výrobků nenecháváme nic náhodě. Proto jsou všechny kartonové krabice se stavebnicemi boxů pro 3D tiskárny vystlány polystyrenovými deskami, jež zajišťují maximální ochranu všech dílů.

Doprava v rámci České republiky

Kurýr přepravní společnosti DPD vám doručí balíček na určenou adresu. Pokud vás nezastihne, zavolá vám a dohodnete se spolu na jiném termínu nebo způsobu doručení. Od přepravní společnosti navíc dostanete i informační e-mail.

  • V den expedice dostanete e-mail.

  • V den doručení dostanete SMS a e-mail s informací o časovém rozmezí doručení (rozpětí 1 hodiny).

  • Den doručení můžete změnit tak, že odpovíte na SMS nebo e-mail.

  • Termín a místo doručení můžete změnit také na webu www.chcisvujbalik.cz.

Cena dopravy a možnosti platby pro zásilky po České republice

Přepravní služba: DPD

zásilky do 30 kg: 119,- Kč

pozn.: V rámci jedné objednávky lze zakoupit zboží v maximální celkové hmotnosti 30 kg s ohledem na limity dopravců.


Způsoby platby

Online platba kartou: ZDARMA

Rychlá online platba pomocí bankovních tlačítek: ZDARMA

Převodem: Po dokončení objednávky Vám na email přijde potvrzení objednávky s instrukcemi k platbě, které využijete, pokud jste zvolili bankovní převod. Pokud Vám email nedorazil, zkontrolujte prosím složku spam. Poté stačí ze své banky zaslat platbu na uvedené číslo účtu. Jako variabilní symbol prosím uveďte číslo své objednávky. Připsání částky může trvat 1-2 pracovní dny. Teprve poté je možné objednávku odeslat. Úhrada touto formou je ZDARMA.