Časté dotazy

O nás

Co je TUKKARI?

TUKKARI je výrobní značkou společnosti CZEKO Group, s.r.o., Česká republika. V TUKKARI vyvíjíme a vyrábíme zejména výrobky spadající do kategorie nábytku pro speciální účely.

Historie výroby boxů pro 3D tiskárny

Na trhu jsme již přes 25 let a historie naší společnosti sahá až do roku 1995. Nicméně výrobu boxů pro 3D tiskárny jsme do své produkce zařadili teprve v posledních letech. V roce 2017 vznikly první boxy především pro naše interní potřeby. Na základě vlastní praktické zkušenosti jsme design mnohokrát upravovali a ladili do své finální podoby, jež představují současné boxy řady TLX pro 3D tiskárny Prusa. Tento model je základem naší výroby boxů pro 3D tiskárny a zároveň nejprodávanější variantou.

Od doby uvedení na trh si boxy od nás našly své místo a uplatnění nejen v domácnostech, ale také v reklamních agenturách, architektonických kancelářích, 3D tiskových studiích i ve vývojových odděleních velkých výrobních společností. Počátkem roku 2020 jsme rovněž zahájili přímý prodej do všech států EU a Velké Británie.

Jaké výrobní technologie používáte?

Celý výrobní proces od designu přes plánování výroby a ovládání strojů je řízen prostřednictívm CAD, CAM systémů. Naše výroba disponuje velkoformátovou CNC frézou, která nám umožňuje materiály zpracovávat do různě členitých tvarů. Vysokou kvalitu zpracovaných hran zajišťuje automatický ohraňovací stroj, který hrany nejen lepí, ale zároveň čistí.

Zejména pro zpracování extrudovaného plexiskla využíváme plotrového CO2 laserového zařízení. Pro tvorbu prototypů a samotnou výrobu některých menších plastových částí využíváme také 3D tisku.

Jaké materiály používáte při výrobě?

Na našich produktech používáme kvalitní laminované dřevotřískové a mdf desky od předních evropských výrobců Kronospan a Egger. Laminované desky jsou vysoce trvanlivé, odolné proti oděru a hygienicky nezávadné. Emisí uvolňovaného formaldehydu splňují kritéria emisní třídy E1.  

Dokonalou ochranu a skvělý vzhled hran laminovaných dílců zajišťují 1 mm silné hrany od společnosti Ostermann (Německo).

Při výrobě dílů z plexiskla (PMMA) využíváme kvalitních extrudovaných desek (XT) evropské výroby značek Evonik Röhm (Německo), Brett Martin (Velká Británie) a Nudec (Španělsko). Obě povrchové strany desek jsou UV odolné, hladké, vysoce lesklé a samozřejmě zdravotně nezávadné. Odolnost vůči nárazům je až 6x větší oproti tabulovému sklu. Použité čiré plexisklo je navíc dokonalé průhledné a propustnost světla se pohybuje kolem 92%, což je více než u běžného skla.

Kde mohu zakoupit Vaše výrobky?

Produkty naší výroby můžete zakoupit prostřednictvím našeho online shopu na www.tukkari.cz.


Objednávání zboží

Jak jsou výrobky baleny pro přepravu kurýrní službou?

Při balení našich výrobků nenecháváme nic náhodě. Proto jsou všechny kartonové krabice se stavebnicemi boxů pro 3D tiskárny vystlány polystyrenovými deskami, jež zajišťují maximální ochranu všech dílů.

Mohu zrušit svou online objednávku?

Jakmile stisknutím příslušného tlačítko objednávku dokončíte, není možné tuto následně bohužel zrušit kvůli expedičním procesům v našem skladu. Pokud budete mít před zakoupením našich výrobků jakoukoliv otázku, kontaktujte nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře. Velmi rádi Vaše dotazy zodpovíme.

Pokud přesto změníte názor a svůj nákup si rozmyslíte, vyčkejte v takovém případě na doručení balíku a zboží nám následně zašlete zpět. Za těchto okolností vám rádi vrátíme uhrazenou částku za objednané zboží v souladu s našimi standardnímí obchodními podmínkami a informacemi uvedenými v odstavci níže.

Mohu zakoupené zboží vrátit?

Ano, zboží je možné zaslat zpět na naši adresu bez udání důvodu do 14ti dnů od jeho obdržení. Pokud si budete přát zboží vrátit, neodstraňujte prosím z dílů z plexiskla ochranné fólie, nemanipulujte s jednotlivými díly a nepokoušejte se výrobek sestavit. Přijmout zpět můžeme pouze zboží nepoškozené, bez známek opotřebení a při splnění všech uvedených podmínek v tomto odstavci. Děkujeme za pochopení.

Jakou cestou mi bude vrácena kupní cena v případě vrácení zboží?

Kupní cena Vám bude vrácena stejnou metodou, kterou jste zvolili při úhradě objednaného zboží. Pouze zákazníkům v České republice, kteří zvolili platbu dobírkou, bude vrácena kupní cena po předchozí dohodě bankovním převodem. Částky uhrazené za přepravu jsou nevratné.

Do jakých zemí zasíláte své zboží?

Objednané zboží v našem eshopu zasíláme v současné době v rámci České republiky. Zákazníci ze Slovenska mohou objednávat na www.tukkari.cz/sk. Informace o cenách dopravy a možných způsobech platby naleznete v sekci: Doprava a platba.

Pokud chcete provést objednávku s odesláním do jiného státu Evropské unie, do Velké Británie, Norska nebo Švýcarska, využijte prosím k nákupu náš eshop na www.tukkari.eu nebo www.tukkari.de.